Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Hutnik Warszawa 1994/95 |
Hutnik Warszawa 1994/95:
Bramkarze:
Jakub Dalach (1976), POL, 1993 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 1995 do Wichra Kobyłka) 2-0
Andrzej Kamiński (1973), POL, 1994 Ursus Warszawa 0-0
Jacek Lasocki † (1971), POL, 1995 Petrochemia Płock (przyszedł w styczniu 1995 z Petrochemii płock) 0-0
Grzegorz Stencel (1962), POL, 1994 Olimpia Poznań 31-0
Sylwester Tomaszewski (1969), POL, 1995 Polonia Warszawa (przyszedł w styczniu 1995 z Polonii Warszawa) 1-0
Obrońcy:
Kamsar Arzumyan (1970), ARM, 1995 Ararat Erewań (przyszedł w styczniu 1995 z Ararat Erewań) 15-0 1
Lloyd Chitembwe (1971), ZIM, 1994 Caps United (przyszedł w październiku 1994 z Caps United i odszedł w styczniu 1995 do Radomiaka Radom) 4-1 1
Andrzej Greloch (1973), POL, 1992 Huragan Wołomin 26-0 1
Waldemar Koc (1968), POL, 1988 Agrykola Warszawa 31-4 4
Jacek Księżopolski (1975), POL, 1993 drużyna młodzieżowa 15-0 1
Mariusz Lisowski (1964), POL, 1994 Olimpia Poznań (odszedł w styczniu 1995 do KSV Heinrichstahl) 14-0 2
Andrzej Sazonowicz (1973), POL, 1995 rezerwy Legii Warszawa (przyszedł w styczniu 1995 z rezerw Legii Warszawa) 11-0 1
Tomasz Smorągiewicz (1968), POL, 1994 Gwardia Warszawa 33-1 4
Piotr Stankiewicz (1971), POL, 1994 rezerwy Legii Warszawa 17-0 1
Marcin Włódarczyk (1970), POL, 1991 Legia Warszawa 30-5 5
Pomocnicy:
Adam Abramczyk (1976), POL, 1994 Resovia Rzeszów 19-1 2
Paweł Aleksandrowicz (1967), POL, 1992 Gwardia Warszawa (odszedł w styczniu 1995 do Marcovii Marki) 3-0
Piotr Barchwic (1970), POL, 1987 drużyna młodzieżowa 32-3 3
Radosław Bogdalski (1974), POL, 1994 Mazur Karczew (odszedł w styczniu 1995 do rezerw Legii Warszawa) 6-0
Robert Górski (1977), POL, 1993 drużyna młodzieżowa 0-0
Marcin Konopka (1976), POL, 1993 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 1995 do Wichra Kobyłka) 1-0
Mariusz Liszewski (1975), POL, 1993 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 1995 do Marcovii Marki) 2-0 1
Dariusz Rembisz (1971), POL, 1994 Okęcie Warszawa 27-4 2
Ryszard Stromecki (1970), POL, 1995 Mazur Karczew (przyszedł w maju 1995 z Mazura Karczew) 3-1
Marcin Szulik (1977), POL, 1994 drużyna młodzieżowa AS Saint Etienne 23-0 2
Artur Zaborowski (1976), POL, 1994 drużyna młodzieżowa 0-0
Jarosław Zagórski (1969), POL, 1994 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-0
Napastnicy:
Wojciech Brylak (1973), POL, 1993 rezerwy (odszedł w styczniu 1995 do Marcovii Marki) 1-0
Artur Kalinowski (1977), POL, 1994 Celuloza Kostrzyn 7-0
Bogusław Pachelski (1962), POL, 1994 Petrochemia Płock (przyszedł w listopadzie 1994 z Petrochemii Płock i odszedł w styczniu 1995 do Petrochemii Płock) 3-1
Norbert Petasz (1977), POL, 1993 drużyna młodzieżowa 3-0 1
Stefan Toporek † (1964), POL, 1994 Vaasan PS (odszedł w październiku 1994 do KSC Lokeren i przyszedł w styczniu 1995 z KSC Lokeren) 27-9 5
Arkadiusz Wiereszko (1967), POL, 1992 Orlęta Reszel 32-12
Daniel Wysocki (1977), POL, 1993 drużyna młodzieżowa 10-0
Trener: Piotr Wiśnik (1950), POL, 1993 wolny transfer (do 16.08.1994)
Włodzimierz Małowiejski (1952), POL, 1994 wolny transfer (od 17.08.1994) |
|
|
|
|