Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
VfL Wolfsburg 2023/24 |
VfL Wolfsburg 2023/24:
Bramkarze:
1. Koen Casteels (1992), BEL, 2015 Werder Brema
12. Pavao Pervan (1987), AUT, 2018 LASK Linz
30. Niklas Klinger (1995), GER, 2019 rezerwy
35. Philipp Schulze (2003), GER, 2021 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2024 do Hallescher FC)
Obrońcy:
2. Kilian Fischer (2000), GER, 2022 FC Nurnberg
3. Sebastiaan Bornauw (1999), BEL, 2021 FC Koln
4. Maxence Lacroix (2000), FRA, 2020 FC Sochaux
5. Cedric Zesiger (1998), SUI, 2023 Young Boys Berno
8. Nicolas Cozza (1999), FRA, 2023 HSC Montpellier (odszedł w lutym 2024 do FC Nantes)
13. Rogerio (1998), BRA, 2023 US Sassuolo
20. Bote Baku (1998), GER, 2020 FSV Mainz
21. Joakim Maehle (1997), DEN, 2023 Atalanta Bergamo
25. Moritz Jenz (1999), GER, 2023 FC Lorient
42. Felix Lange (2004), GER, 2023 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2024 do SV Rodinghausen)
Pomocnicy:
6. Aster Vranckx (2002), BEL, 2023 AC Milan
7. Vaclav Cerny (1997), CZE, 2023 FC Twente
16. Jakub Kamiński (2002), POL, 2022 Lech Poznań
19. Lovro Majer (1998), CRO, 2023 Stade Rennes (przyszedł w sierpniu 2023 ze Stade Rennes)
27. Maximilian Arnold (1994), GER, 2011 drużyna młodzieżowa
31. Yannick Gerhardt (1994), GER, 2016 FC Koln
32. Mattias Svanberg (1999), SWE, 2022 FC Bologna
36. Lukas Ambros (2004), CZE, 2022 drużyna młodzieżowa (odszedł we wrześniu 2023 do SC Freiburg (A))
38. Bartol Franjić (2000), CRO, 2022 Dinamo Zagrzeb (odszedł w sierpniu 2023 do SV Darmstadt)
39. Patrick Wimmer (2001), AUT, 2021 Arminia Bielefeld
40. Kevin Paredes (2003), USA, 2022 DC United
Ulysses Llanez (2001), USA, 2023 SKN St. Polten
Napastnicy:
9. Amin Sarr (2001), SWE, 2023 Olympique Lyon (przyszedł w sierpniu 2023 z Olympique'u Lyon)
10. Lukas Nmecha (1998), GER, 2021 rezerwy Manchesteru City
11. Tiago Tomas (2002), POR, 2023 Sporting Lizbona
17. Maximilian Philipp (1994), GER, 2023 Werder Brema (odszedł w sierpniu 2023 do SC Freiburg)
17. Kevin Behrens (1991), GER, 2024 Union Berlin (przyszedł w styczniu 2024 z Unionu Berlin)
18. Dzenan Pejcinović (2005), GER, 2022 drużyna młodzieżowa FC Augsburg
23. Jonas Wind (1999), DEN, 2022 FC Kopenhaga
Trener: Niko Kovac (1971), CRO, 2022 wolny transfer
Asystent trenera: Robert Kovac (1974), CRO, 2022 wolny transfer
Trener bramkarzy: Pascal Formann (1982), GER, 2017 drużyna młodzieżowa
Scouci: Rudolf Wójtowicz (1956), POL, 2010 wolny transfer
Uli Mohr (1970), GER, 2002 Hertha Berlin
Prezes: Marcel Schafer (1984), GER, 2023 dyrektor sportowy
Dyrektor sportowy: Sebastian Schindzielorz (1979), GER, 2023 wolny transfer
Koordynator bramkarzy: Ronny Zeiss (1971), GER, 2022 wolny transfer |
|
|
|
|