Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
SK Alanyaspor 2020/21 |
SK Alanyaspor 2020/21:
Bramkarze:
1. Ufuk Ceylan (1986), TUR, 2020 wolny transfer (zakończył karierę w styczniu 2021) 0-0
13. Cagri Guney (2003), TUR, 2020 drużyna młodzieżowa SK Bursaspor 0-0
28. Marafona (1987), POR, 2019 Sporting Braga 37-0 3
30. Serkan Kirintili (1985), TUR, 2021 SK Konyaspor (przyszedł w lutym 2021 z SK Konyaspor) 3-0
Obrońcy:
3. Ahmet Gulay (2003), TUR, 2020 drużyna młodzieżowa Besiktasu Stambuł 4-0
4. Alpay Celebi (1999), TUR, 2020 Besikstas Stambuł (przyszedł w październiku 2020 z Besiktasu Stambuł) 1-0
5. Fatih Aksoy (1997), TUR, 2020 Besiktas Stambuł 25-1 1
21. Francois Moubandje (1990), SUI, 2020 Dinamo Zagrzeb (przyszedł we wrześniu 2020 z Dinama Zagrzeb) 35-3 4
24. Juanfran (1988), ESP, 2019 Deportivo La Coruńa 37-0 2
31. Giorgos Tzavellas (1987), GRE, 2017 PAOK Saloniki 35-2 11 1
44. Steven Caulker (1991), SLE/ENG, 2019 wolny transfer 32-3 5
55. Kerem Hayta (2001), TUR, 2020 drużyna młodzieżowa 0-0
88. Yusuf Ozdemir (2001), TUR, 2020 drużyna młodzieżowa 1-0
Pomocnicy:
6. Ceyhun Gulselam (1987), TUR, 2018 SK Osmanlispor 21-1 5
7. Efecan Karaca (1989), TUR, 2013 SK Kartalspor 29-2 4
8. Salih Ucan (1994), TUR, 2019 FC Empoli 35-2 10
14. Hasan Huseyin Acar (1994), TUR, 2021 SK Kayserispor (przyszedł w styczniu 2021 z SK Kayserispor) 4-0
20. Hasan Ayaroglu (1995), TUR, 2020 SK Erzurumspor (odszedł w styczniu 2021 do SK Denizlispor) 1-0
22. Berkan Kutlu (1998), TUR, 2020 FC Sion 38-3 5
23. Efkan Bekiroglu (1995), GER/TUR, 2020 TSV 1860 Monachium 23-2 2
25. Onur Bulut (1994), TUR, 2019 Eintracht Braunschweig (odszedł w październiku 2020 do SK Caykur Rizespor) 0-0
26. Manolis Siopis (1994), GRE, 2019 Aris Saloniki 35-0 7
27. Umut Gunes (2000), TUR, 2019 VfB Stuttgart (A) 16-0 1
75. Tayfur Bingol (1993), TUR, 2020 SK Bursaspor 26-1 1
77. Emircan Altintas (1995), TUR, 2020 SK Umraniyespor (odszedł w październiku 2020 do SK Adana Demirspor) 0-0
91. Davidson (1991), BRA, 2020 Vitoria Guimaraes 39-10 6
92. Damian Kądzior (1992), POL, 2021 SD Eibar (przyszedł w styczniu 2021 z SD Eibar) 17-0
93. El Mami Tetah (2001), MRT, 2021 Ksar Nouakchott (przyszedł w styczniu 2021 z Ksar Nouakchott) 0-0
Napastnicy:
9. Adam Bareiro (1996), PAR, 2020 CF Monterrey 37-5 5
10. Khouma Babacar (1993), SEN, 2020 US Sassuolo 25-8 6 1
11. Anastasios Bakasetas (1993), GRE, 2019 AEK Ateny (odszedł w styczniu 2021 do SK Trabzonspor) 19-7 5
19. Mustafa Pektemek (1988), TUR, 2020 SK Kasimpasaspor 35-7 1
29. Arda Uzun (2005), TUR, 2021 drużyna młodzieżowa SK Sariyerspor (przyszedł w styczniu 2021 z drużyny młodzieżowej SK Sariyerspor) 1-0
Trener: Cagdas Atan (1980), TUR, 2020 asystent trenera Besiktasu Stambuł
Asystent trenera: Francesco Farioli (1989), ITA, 2020 trener bramkarzy US Sassuolo (do 19.03.2021) |
|
|
|
|