Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Krylja Sowietow Samara 2019/20 |
Krylja Sowietow 2019/20:
Bramkarze:
1. Sergey Ryzhikov (1980), RUS, 2018 wolny transfer 19-0 1
33. Yevgeniy Konyukhov (1986), RUS, 2014 Torpedo Moskwa 0-0
39. Evgeni Frolov (1988), RUS, 2020 FK Sochi (przyszedł w lutym 2020 z FK Sochi) 10-0 1
71. Danil Beltyukov (2002), RUS, 2019 rezerwy 0-0
81. Bogdan Ovsyannikov (1999), RUS, 2018 drużyna młodzieżowa UD Leiria 0-0
Obrońcy:
2. Vladimir Poluyakhtov (1989), RUS, 2018 Anzhi Machaczkała 12-0 3 1
3. Nikita Chernov (1996), RUS, 2019 CSKA Moskwa (przyszedł w lipcu 2019 z CSKA Moskwa) 23-1 8
5. Vitaly Lystsov (1995), RUS, 2019 Benfica Lizbona B (przyszedł w sierpniu 2019 z Benfiki Lizbona B) 8-1 3
15. Georgi Zotov (1990), RUS, 2017 Kubań Krasnodar (odszedł w lipcu 2019 do FK Orenburg) 0-0
18. Agustin Rogel (1997), URU, 2018 Nacional Montevideo (odszedł w lipcu 2019 do FC Toulouse) 0-0
18. Mehdi Zeffane (1992), ALG, 2020 wolny transfer (przyszedł w styczniu 2020 z wolnego transferu) 6-0
22. Aleksandr Anyukov (1982), RUS, 2019 Zenit Petersburg (przyszedł w lipcu 2019 z Zenitu Petersburg) 18-0 5 1
23. Dmitriy Kombarov (1987), RUS, 2019 Spartak Moskwa 22-0 6
44. Nikita Chicherin (1990), RUS, 2018 Enisey Krasnoyarsk 6-0 2
50. Maksim Karpov (1995), RUS, 2019 rezerwy Zenitu Petersburg 21-1 4 1
56. Aleksandr Evinov (2000), RUS, 2019 Chertanovo Moskwa 0-0
90. Taras Burlak (1990), RUS, 2018 Rubin Kazań 8-2
Ali Gadzhibekov (1989), RUS, 2019 Enisey Krasnoyarsk (odszedł we wrześniu 2019 do FK Nizhny Novgorod) 0-0
Pomocnicy:
6. Denis Yakuba (1996), RUS, 2019 Rotor Wołgograd (odszedł w lutym 2020 do Chertanovo Moskwa) 0-0
7. Safa Hadi (1998), EGY, 2020 Al Shorta (przyszedł w lutym 2020 z Al Shorty) 4-0 1
8. Alexandru Gatcan (1984), MLD, 2019 FK Rostov (przyszedł w lipcu 2019 z FK Rostov) 22-0 7
10. Anton Terekhov (1998), RUS, 2019 Dinamo Moskwa 12-0 1
11. Denis Popović (1989), SVN, 2020 FC Zurich (przyszedł w lutym 2020 z FC Zurich) 10-3 1
14. Radu Ginsari (1991), MLD, 2019 Hapoel Hajfa (odszedł w lutym 2020 do Hapoelu Ironi Kiryat Shmona) 10-1 2
15. Maksim Glushenkov (1999), RUS, 2020 Spartak Moskwa (przyszedł w lutym 2020 ze Spartaka Moskwa) 10-3 2
17. Anton Zinkovskiy (1996), RUS, 2019 Chertanovo Moskwa 27-0 1
20. Srdjan Mijailović (1993), SRB, 2017 SK Kayserispor 15-1 5 2
28. Paul Anton (1991), ROM, 2018 Anzhi Machaczkała 17-2 3
30. Sergey Ivanov (1997), RUS, 2020 Zenit Petersburg (przyszedł w lutym 2020 z Zenitu Petersburg) 0-0
40. Artem Timofeev (1994), RUS, 2019 Spartak Moskwa 21-0 5
52. Danila Smirnov (2001), RUS, 2019 rezerwy 3-0
57. Vladislav Tyurin (2000), RUS, 2019 rezerwy Arsenału Tuła 1-0
77. Dmitri Kabutov (1992), RUS, 2019 SKA Khabarovsk 28-0 8
78. Gennadi Kiselev (1999), RUS, 2018 rezerwy (odszedł w lutym 2020 do Rotor Wołgograd) 2-0 1
Napastnicy:
7. Aleksandr Sobolev (1997), RUS, 2019 Enisey Krasnoyarsk (odszedł w styczniu 2020 do Spartaka Moskwa) 18-10 5
9. Dejan Radonjić (1990), CRO, 2019 Lokomotiva Zagrzeb 27-4 5
69. Egor Golenkov (1999), RUS, 2019 rezerwy 9-0 1
86. Dmitri Molchanov (2000), RUS, 2019 Chertanovo Moskwa 2-0
99. Maksim Kanunnikov (1991), RUS, 2018 SKA-Energia Khabarovsk 15-1 1
Trener: Miodrag Bozović (1968), MON, 2018 wolny transfer (do 28.06.2020)
Andrey Talalaev (1972), RUS, 2020 wolny transfer (od 29.06.2020)
Asystenci trenera: Vladimir Kukhlevskiy (1959), RUS, 2020 rezerwy (od 29.06.2020)
Sergey Kornilenko (1983), BLR, 2019 wolny transfer (od 15.08.2019)
Milorad Bajović (1964), MON, 2018 wolny transfer (do 28.06.2020)
Vojo Calov (1963), SRB/MON, 2018 wolny transfer (do 28.06.2020)
Trener bramkarzy: Viktor Gaus (1964), RUS, 2018 wolny transfer |
|
|
|
|